Contact opnemen?

Meer weten over HiFive? Vul hieronder je gegevens in en stel een vraag of plaats een opmerking.

Wij doen ons uiterste best om zo spoedig mogelijk te reageren op je bericht. Alvast bedankt en hopelijk kunnen wij ook jou helpen!





Postadres.

  • HiFive Zwolle
  • Postbus 1356
  • 8001BJ Zwolle
  • 038-2022672
  • Kvk-nr: 71187022
  • AGB code: 98103058

Bereikbaarheid.

  • Maandag 08.00 - 18.00 uur
  • Dinsdag 08.00 - 18.00 uur
  • Woensdag 08.00 - 18.00 uur
  • Donderdag 08.00 - 18.00 uur
  • Vrijdag 08.00 - 18.00 uur
Sabine Rink. Directeur bestuurder
sabine@hifive.nl
Marjolein Buter. Administratief medewerker
marjolein@hifive.nl
Maarten Filius. Teamaanvoerder en projectleider
maarten@hifive.nl
Nynke Dijkstra. Ambulant begeleider, administratief medewerker en intaker
nynke@hifive.nl
Geertien Hofstede. Teamaanvoerder en ambulant begeleider
geertien@hifive.nl
Anne Geerts. Ambulant begeleider ZZP
anne@hifive.nl
Ellen Hermsen. Ambulant begeleider ZZP
ellen@hifive.nl
Nico Cleine. Ambulant begeleider ZZP
nico@hifive.nl
Linda Boone. Ambulant begeleider ZZP
linda@hifive.nl
Dineke Eilander. Teamaanvoerder en ambulant begeleider ZZP
dineke@hifive.nl
Marloes van Olst. Ambulant begeleider ZZP
marloes@hifive.nl
Karin Trabitzsch. Ambulant begeleider, intake en stagebegeleider ZZP
karin@hifive.nl
Sven Blokdijk. Ambulant begeleider ZZP
sven@hifive.nl
Mirjam Borman. Ambulant begeleider ZZP
mirjam@hifive.nl
Miranda Snijder. Ambulant Begeleider ZZP
miranda@hifive.nl
Jeroen Dashorst. Ambulant begeleider ZZP
jeroen@hifive.nl
Stefan Tromp. Ambulant begeleider ZZP
stefan@hifive.nl
Monique Vredenberg. Ambulant begeleider ZZP
monique@hifive.nl
Jente Hof. Ambulant begeleider ZZP
jente@hifive.nl
Maaike Portier. Ambulant begeleider en intaker ZZP
maaike@hifive.nl
Aniel Khoenkhoen. Ambulant begeleider ZZP
aniel@hifive.nl
Tara van Bottenburg. Master-orthopedagoog
Niels Farenhorst. Neuropsycholoog
Reint Scholten. Commissaris
Rinus Huisman. Commissaris
Gitty Scholten. Commissaris

Contact opnemen?