Contact opnemen?

Meer weten over HiFive? Vul hieronder je gegevens in en stel een vraag of plaats een opmerking.

Wij doen ons uiterste best om zo spoedig mogelijk te reageren op je bericht. Alvast bedankt en hopelijk kunnen wij ook jou helpen!





Postadres.

  • HiFive Zwolle
  • Postbus 1356
  • 8001BJ Zwolle
  • 038-2022672
  • Kvk-nr: 71187022
  • AGB code: 98103058

Bereikbaarheid.

  • Maandag 08.00 - 18.00 uur
  • Dinsdag 08.00 - 18.00 uur
  • Woensdag 08.00 - 18.00 uur
  • Donderdag 08.00 - 18.00 uur
  • Vrijdag 08.00 - 18.00 uur
Sabine Rink. Directeur bestuurder
sabine@hifive.nl
Marjolein Buter. Administratief medewerker
marjolein@hifive.nl
Anne Geerts. Ambulant begeleider
anne@hifive.nl
Maarten Filius. Ambulant begeleider en intake
maarten@hifive.nl
Geertien Hofstede. Ambulant begeleider
Geertien@hifive.nl
Nico Cleine. Ambulant begeleider ZZP
nico@hifive.nl
Ellen Hermsen. Ambulant begeleider ZZP
ellen@hifive.nl
Linda Boone. Ambulant begeleider ZZP
linda@hifive.nl
Dineke Eilander. Ambulant begeleider en intake ZZP
dineke@hifive.nl
Marloes van Olst. Ambulant begeleider ZZP
marloes@hifive.nl
Karin Trabitzsch. Ambulant begeleider en intake ZZP
karin@hifive.nl
Aniel Khoenkhoen. Ambulant begeleider ZZP
aniel@hifive.nl
Mirjam Borman. Ambulant begeleider ZZP
mirjam@hifive.nl
Jente Hof. Ambulant begeleider ZZP
jente@hifive.nl
Miranda Snijder. Ambulant Begeleider en intake ZZP
miranda@hifive.nl
Jeroen Dashorst. Ambulant begeleider ZZP
jeroen@hifive.nl
Stefan Tromp. Ambulant begeleider ZZP
stefan@hifive.nl
Niels Farenhorst. Neuropsycholoog
Tara van Bottenburg. Master-orthopedagoog
Maaike Portier. Ambulant begeleider ZZP
Maaike@hifive.nl
Kim Hofmeijer. Ambulant begeleider ZZP
Kim@hifive.nl

Contact opnemen?