Contact HiFive.

Contact opnemen?

Wil jij meer weten over HiFive? Vul hieronder je gegevens in en stel een vraag of plaats een opmerking.

Wij doen ons uiterste best om zo spoedig mogelijk te reageren op je bericht. Alvast bedankt en hopelijk kunnen wij ook jou helpen!





Postadres.

  • HiFive Zwolle
  • Gladiolenstraat 6
  • 8013ZB Zwolle
  • 0578700242
  • Kvk-nr: 71187022
  • AGB code: 98103058

Bereikbaarheid.

  • Maandag 8:00 - 18:00
  • Dinsdag 8:00 - 18:00
  • Woensdag 8:00 - 18:00
  • Donderdag 8:00 - 18:00
  • Vrijdag 8:00 - 18:00
Sabine Rink. Directeur bestuurder
sabine@hifive.nl 06-29111920
Marjolein Buter. Administratie
marjolein@hifive.nl 06-34366259
Jolanda Timmerman. Intaker, ambulant begeleider en administratie
jolanda@hifive.nl 06-16837655
Jente Hof. Ambulant begeleider en intaker
jente@hifive.nl
Aniel Khoenkhoen. Ambulant begeleider
aniel@hifive.nl
Geertien Hofstede. Ambulant begeleider
geertien@hifive.nl
Pia Briggeman. Ambulant begeleider
pia@hifive.nl
Rianne Aalbers. Ambulant begeleider
rianne@hifive.nl
Jelte van de Berg. Ambulant begeleider
jelte@hifive.nl
Mirjam van der Laan. Ambulant begeleider
mirjamvdL@hifive.nl
Stefan Bezema. Ambulant begeleider en jobcoach
stefanb@hifive.nl
Marlet van Dam. Ambulant begeleider
marlet@hifive.nl
Diane Bongers. Ambulant begeleider
diane@hifive.nl
Esther Gerritsen. Ambulant begeleider
estherg@hifive.nl
Tessa Louwdijk. Ambulant begeleider
tessa@hifive.nl
Dominic Elsinga. Ambulant begeleider
dominic@hifive.nl
Maaike Doppenberg. Ambulant begeleider
maaiked@hifive.nl
Angela Messink. Ambulant begeleider
angela@hifive.nl
Dineke Eilander. Ambulant begeleider (ZZP)
dineke@hifive.nl
Karin Trabitzsch. Ambulant begeleider en intaker (ZZP)
karin@hifive.nl
Mirjam Borman. Ambulant begeleider (ZZP)
mirjam@hifive.nl
Miranda Snijder. Ambulant Begeleider (ZZP)
miranda@hifive.nl
Shedy Abou Rayan. Ambulant begeleider en jobcoach (ZZP)
shedy@hifive.nl
Brenda Huisman. Ambulant begeleider en jobcoach (ZZP)
brenda@hifive.nl
John Daha. Ambulant begeleider (ZZP)
john@hifive.nl
Tara van Bottenburg. Master-orthopedagoog
Niels Farenhorst. Neuropsycholoog
Rinus Huisman. Commissaris
Gitty Scholten. Commissaris
Hans van Egteren. Lid van de clientenraad
clientenraad@hifive.nl
Danny Augustinus. Lid van de clientenraad
clientenraad@hifive.nl

Contact opnemen?