Contact opnemen?

Meer weten over HiFive? Vul hieronder je gegevens in en stel een vraag of plaats een opmerking.

Wij doen ons uiterste best om zo spoedig mogelijk te reageren op je bericht. Alvast bedankt en hopelijk kunnen wij ook jou helpen!





Sabine Rink. Directrice
sabine@hifive.nl
Marjolein Buter. Administratief medewerkster
marjolein@hifive.nl
Anne Geerts. Ambulant begeleidster
anne@hifive.nl
Maarten Filius. Ambulant begeleider
maarten@hifive.nl
Dineke Eilander. Ambulant begeleidster en intake ZZP
dineke@hifive.nl
Nico Cleine. Ambulant begeleider ZZP
nico@hifive.nl
Ellen Hermsen. Ambulant begeleidster ZZP
ellen@hifive.nl
Linda Boone. Ambulant begeleidster ZZP
linda@hifive.nl
Marloes van Olst. Ambulant begeleidster ZZP
marloes@hifive.nl
Karin Trabitzsch. Ambulant begeleidster en intake ZZP
karin@hifive.nl
Sven Blokdijk. Ambulant begeleider ZZP
sven@hifive.nl
Aniel Khoenkhoen. Ambulant begeleider ZZP
aniel@hifive.nl
Mirjam Borman. Ambulant begeleidster ZZP
mirjam@hifive.nl
Jente Hof. Ambulant begeleidster ZZP
jente@hifive.nl
Miranda Snijder. Ambulant Begeleidster ZZP
miranda@hifive.nl
Jeroen Dashorst. Ambulant begeleider ZZP
jeroen@hifive.nl
Stefan Tromp. Ambulant begeleider ZZP
stefan@hifive.nl
Nathalie Beute. Stagiaire deeltijdopleiding Social Work Hogeschool VIAA
nathalie@hifive.nl
Niels Farenhorst. Neuropsycholoog
Tara van Bottenburg. Master-orthopedagoog

Adresgegevens.


Bezoekadres:

  • Het Episch centrum
  • Tav HiFive
  • Pastor somstraat 4
  • 8162AK Epe
  • 0578-700242
  • info@hifive.nl

Postadres:

  • HiFive Zwolle
  • Postbus 1356
  • 8001BJ Zwolle
  • 038-2022672
  • Kvk-nr: 71187022
  • AGB code: 98103058

Bereikbaarheid.

  • Maandag van 08.00 - 18.00 uur
  • Dinsdag van 08.00 - 18.00 uur
  • Woensdag van 08.00 - 18.00 uur
  • Donderdag van 08.00 - 18.00 uur
  • Vrijdag van 08.00 - 18.00 uur

Contact opnemen?