Aanmelden of contact opnemen..

Contact opnemen?

Wil jij meer weten over HiFive of wil jij je aanmelden voor begeleiding? Vul dan hieronder je gegevens in.

Wij doen ons uiterste best om zo spoedig mogelijk te reageren op je bericht. Alvast bedankt!





Postadres.

  • HiFive
  • Postbus 1448
  • 8001BK Zwolle
  • 0578-700242
  • Kvk-nr: HiFive begeleiding 71187022. HiFive Re-integratie 9117739. Welzijn trainingen 93042701
  • AGB code: HiFive begeleiding 98103058

Bereikbaarheid.

  • Maandag 8:00 - 18:00
  • Dinsdag 8:00 - 18:00
  • Woensdag 8:00 - 18:00
  • Donderdag 8:00 - 18:00
  • Vrijdag 8:00 - 18:00
Sabine. Directeur HiFive Begeleiding en trainer bij Welzijn trainingen
sabine@hifive.nl 06-29111920
Erik. Directeur HiFive re-integratie
erik@hifive.nl 06-41921122
Marjolein. Administratief medewerker
marjolein@hifive.nl 06-34366259
Daan. Administratief medewerker
daan@hifive.nl 06-40882700
Karin. Intaker (Overijssel) / ambulant begeleider
karinv@hifive.nl 06-16837655
Michelle. Intaker (Drenthe) / ambulant begeleider
michelle@hifive.nl 06-25385594
Peggy. Intaker (Gelderland) / ambulant begeleider
peggy@hifive.nl 06-11998731
Geertien. Ambulant begeleider en trainer bij Welzijn traininingen
geertien@hifive.nl
Jente. Ambulant begeleider
Rianne. Ambulant begeleider
Jelte. Ambulant begeleider
Mirjam. Ambulant begeleider
Stefan. Ambulant begeleider en jobcoach
Marlet. Ambulant begeleider
Tessa. Ambulant begeleider
Dominic. Ambulant begeleider
Angela. Ambulant begeleider
Gabriella. Ambulant begeleider
Anna. Ambulant begeleider
Rhea. Ambulant begeleider en clientenraadondersteuner
Wendy. Ambulant begeleider
Nienke. Ambulant begeleider
Dianne. Ambulant begeleider
Angelique. Ambulant begeleider
Esther. Ambulant begeleider
Danny. Ambulant begeleider
Martijn. Ambulant begeleider
Marjan. Ambulant begeleider
Ilse. Ambulant begeleider
Mirjam. Ambulant begeleider ZZP
Karin. Ambulant begeleider ZZP
Marijke. Ambulant begeleider
Miranda. Ambulant Begeleider ZZP
Brenda. Ambulant begeleider en jobcoach ZZP
John. Ambulant begeleider ZZP
Naomi. Ambulant begeleider ZZP
Matthijs. Ambulant begeleider ZZP
Amber. Ambulant begeleider ZZP
Niels. Neuropsycholoog
Rinus. Raad van Commissarissen
Gitty. Raad van Commissarissen
Orieta. Raad van Commissarissen
Hans. Clientenraad
Danny. Clientenraad
Arjan. Clientenraad

Contact opnemen?